عوامل موثر در قیمت کیوسک لمسی

مجموعه نواپرداز به عنوان تولیدکننده برتر داخلی محصولات لمسی (استند لمسی و میز لمسی و کیوسک لمسی) در ایران، این امکان را دارد که قیمت و کیفیت مناسب را به همراه خدمات پس از فروش مطمئنی را برای مشتریان محترم عرضه کند، در زیر شما را با برخی از عوامل موثر در قیمت گذاری این محصولات آشنا می کنیم

قیمت ارز

به دلیل این که برخی از قطعات محصولات لمسی (استند لمسی و میز لمسی و کیوسک لمسی) قطعات وارداتی هستند قیمت این محصولات به قیمت دلار وابسته است. نکته دیگر در این محصولات، وزن و حجم بالای آنها می باشد، به همین دلیل شرکت هایی که اقدام به واردات این محصولات می کنند هزینه بالایی را بابت حمل و نقل پرداخت می کنند و در نتیجه قیمت تمام شده بالاتری را نسبت به محصولات داخلی دارند. مجموعه نواپرداز طی یک اقدام هوشمندانه این محصولات را هم به صورت تولید داخلی و هم به صورت محصولات وارداتی عرضه می کند، در عین حال سعی بر تولید بدنه های محصولات لمسی در ایران را کنار نگذاشته و با تولید محصولات با کیفیت ایرانی به تدریج نیاز از محصولات وارداتی را در ایران عزیزمان برطرف می نماید.

انتخاب قطعات

کیفیت قطعات انتخاب شده در قیمت محصولات لمسی (استند لمسی و میز لمسی و کیوسک لمسی) موثر هستند. یکی از مهمترین اجزاء این محصولات بدنه دستگاه است که می تواند تاثیر زیادی بر روی قیمت این محصولات داشته باشد. کیفیت تولید بدنه، جنس بدنه، رنگ و همچنین ظاهر آن یکی از دغدغه های مهم خریداران می باشد. مجموعه نواپرداز با توجه به تجربه بلند مدتی که در این زمینه دارد توانسته است بدنه های با کیفیت و همچنین دارای ظاهری زیبا را طراحی و تولید نماید.

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار، قیمت نمایشگر این محصولات می باشد که با توجه به تکنولوژی روز دنیا پیشنهاد این مجموعه برای مشتریان عزیز استفاده از برند های سامسونگ و یا ال جی می باشد. سخت افزار کامپیوتر دستگاه نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت می باشد. استفاده از سخت افزار های صنعتی به دلیل طول عمر بالا در این محصولات توصیه نواپرداز به شما می باشد.

خدمات پس از فروش

یکی از دغدغه های مجموعه نواپرداز اهمیت دادن به خدمات پس از فروش می باشد، با توجه به اینکه در ایران خدمات پس از فروش محصولات بسیار ضعیف است این مجموعه در نظر گرفته تا به این موضوع اهمیت بیشتری دهد تا بتواند هم در راستای رضایت مشتری قدم بردارد و هم در ایجاد فرهنگ “فروش شروع یک تعهد است” اقدام مثبتی را انجام دهد. به همین دلیل خطوط ما ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می باشد. امیدواریم بتوانیم با این خدمات خیال شما را برای خرید و استفاده محصولاتمان راحت کنیم.