با نواپرداز بیشتر آشنا شوید

مجموعه نواپرداز از سال 1395 با پشتوانه تجربه 10 ساله در زمینه طراحی و تولید قطعات صنعتی و الکترونیک در ایران فعالیت خود را در زمینه تولید سیستم های رسانه ای لمسی آغاز کرده و در طی این مدت توانسته است با تولید با کیفیت محصولات لمسی (استند تاچ، کیوسک تاچ، میز تاچ) رضایت مشتریان خود را جلب نماید و سهم کوچکی از بازار محصولات با کیفیت ایرانی را دارا باشد.

طراحی صنعتی

طراحی صنعتی یکی از تخصص های این مجموعه می باشد، با توجه به سختی تولیدات محصولات صنعتی در ایران، این مجموعه توانسته است با شناخت کامل نسبت به امکانات تولیدی در ایران و همچنین تکیه بر شعار کیفیت محصول، نسبت به طراحی و ساخت محصولات سفارشی اقدام کند. طراحان ما می توانند مطابق با میل و سلیقه شما محصولی را طراحی کرده و به مرحله تولید برسانند.

الکترونیک

طراحی بردهای الکترونیک (PCB) از جمله خدماتی است که این مجموعه می تواند ارائه دهد، با توجه به اینکه الکترونیک و مکانیک مکمل یکدیگر می باشند، در بعضی از محصولات جهت بهینه سازی محصول نیاز به طراحی بردهای الکترونیکی می باشد که این مجموعه شما را در این مهم یاری می دهد.

تولید

یکی دیگر از خدمات ما امکان تولید کلیه محصولات طراحی شده با توجه به نوع جنس محصول از قبیل فلز،چوب،پلکسی و ... می باشد.

نرم افزار

از دیگر امکاناتی که این مجموعه برای مشتریان محترم در نظر گرفته است امکان تولید انواع نرم افزار های سفارشی در بستر اندروید و ویندوز می باشد.
  • طراحی صنعتی98%
  • الکترونیک40%
  • تولید98%
  • نرم افزار60%

چرا نواپرداز ...

کیفیت تضمین شده محصولات نواپرداز وجه تمایز ما با دیگر محصولات می باشد