فرآیند طراحی سفارشی نمایشگر لمسی

مشاوره حضوری

ابتدا در یک جلسه حضوری نیازهای شما بررسی می شود. در این جلسه شما با مجموعه نواپرداز و توانایی های ما در تولید نمایشگر لمسی برای انجام پروژه خود آشنا می شوید. ما سعی می کنیم مشاوره مفید و لازم را برای به انجام رساندن اهدافتان به شما ارائه دهیم .

طراحی صنعتی

طراحان ما طرح پیشنهادی را توسط نرم افزارهای مهندسی این حوزه در کامپیوتر طراحی می کنند و آن را برای تایید نهایی به شما ارائه می دهند.

تولید محصول

با افتخار می گوییم تولید با کیفیت قطعات طراحی شده یکی از تخصص های ما در این حوزه می باشد.
طراحی سفارشی استند لمسی

هدف ما رسیدن به رضایت شماست

طراحی صنعتی حرفه‌ای و همچنین زیبایی محصولات، از مهم‌ترین مواردی است که ما در توسعه و تولید محصولات خود به آن توجه می‌کنیم. ما به محدودیت‌هایی که ممکن است در فرآیند تولید و طراحی پیش آید، توجه نمی‌کنیم و به دنبال ارائه هر چه بهتر محصولات برای شما هستیم. با توجه به نیازها و سلیقه‌های شما، ما قادر به تولید و ارائه محصولاتی با کیفیت بالا هستیم. همچنین، با داشتن مشاوره‌های فنی و صنعتی، به شما کمک می‌کنیم تا بهترین انتخاب برای محصول و نیازهای خود را داشته باشید.

تخصص ما در زمینه طراحی و تولید با کیفیت نمایشگرهای لمسی است و به شما اطمینان می‌دهیم که با انتخاب ما، محصولی با کیفیت و عملکرد برتر خواهید داشت. از ما محصولات با کیفیت بخواهید و از توانایی‌های ما در زمینه طراحی و تولید بهره‌مند شوید.

طراحی کیوسک لمسی

طراحی سفارشی کیوسک شرکت سایبرنو

این محصول به سفارش شرکت محترم سایبرنو و با ایده پردازی مجموعه نواپرداز، با توجه به نیازهای این شرکت محترم طراحی و تولید شده است.

این محصول دارای نمایشگر لمسی ۳۲ اینچ، کامپیوتر داخلی، پرینتر حرارتی ۸۰ میلیمتری، پورت USB 3.0، دی وی دی رایتر، Ram Reader و همچنین بدنه فلزی مستحکم با پوشش رنگ کوره ای (ساخت ترکیه)  می باشد.

کیفیت و ظرافت محصول یکی از مهمترین ویژگی های محصولات تولیدی در مجموعه نواپرداز می باشد.

کیوسک لمسی سایبرنو
کیوسک 22 اینچ سفارشی

طراحی کیوسک اختصاصی شرکت توسعه و پژوهش ناجی

این محصول به سفارش شرکت محترم توسعه و پژوهش ناجی و با ایده پردازی مجموعه نواپرداز، با توجه به نیازهای این شرکت محترم طراحی و تولید شده است.

این محصول دارای نمایشگر لمسی ۲۲ اینچ، کامپیوتر داخلی، پورت USB 3.0، کارتخوان پرسنلی، بارکدخوان و همچنین بدنه فلزی مستحکم با پوشش رنگ طوسی کوره ای (ساخت ترکیه)  می باشد.

کیفیت و ظرافت محصول یکی از مهمترین ویژگی های محصولات تولیدی در مجموعه نواپرداز می باشد.

طراحی کیوسک لمسی

کیوسک تاچ عمودی

طراحی کیوسک تاچ دو جهته افقی و عمودی در سایز ۴۳ اینچ به سفارش شرکت کارت اعتباری پارسه

کیوسک لمسی افقی

کیوسک تاچ افقی

طراحی کیوسک تاچ دو جهته افقی و عمودی در سایز ۴۳ اینچ به سفارش شرکت کارت اعتباری پارسه
کیوسک لمسی افقی

کیوسک تاچ افقی

طراحی کیوسک لمسی ۴۹ اینچ به سفارش فروشگاه زنجیره ای دوان
کیوسک لمسی 55 اینچ

کیوسک تاچ افقی

طراحی کیوسک لمسی ۵۵ اینچ به سفارش دانشگاه امام حسین تهران