نمایشگر لمسی دیواری

محصولی جدید از نواپرداز
این نمایشگرهای لمسی در تمامی کسب و کارها به خصوص در زمینه آموزش و تدریس مجازی بسیار کاربردی است, همین طور برای کسانی که محدودیت فضا دارند قابل استفاده می باشد

ویژگیهای نمایشگر لمسی nova:

موجود در سایز ۴۳ و ۵۵ اینچ - مجهز به کامپیوتر داخلی - دارای سیستم عامل ویندوز - دارای طراحی بسیار ظریف و زیبا با رنگ رزگلد - مجهز به شیشه محافظ ضد انعکاس نور - دارای نمایشگر صنعتی - قابلیت نصب بر روی پایه یا دیوار

آموزش مونتاژ فریم لمسی نوا

با استفاده از فریم لمسی به راحتی می توانید مانیتورهای معمولی را به یک نمایشگر لمسی هوشمند تبدیل کنید .مونتاژ کردن فریم تاچ nova بسیار ساده است و با کمی حوصله و دقت می توانید این فریم ها را مونتاژ و به راحتی از آن استفاده نمایید. در ویدئو های این پست نحوه مونتاژ کردن اضلاع فریم های لمسی به طور کامل آموزش داده شده است. حتما تمام ویدئوها را با دقت ملاحظه بفرمایید.

 

نرم افزار گالری کیوسک تاچ

نمایش گالری محصولات یکی از پرکاربردترین استفاده ها از کیوسک لمسی می باشد، توسط این نرم افزار شما می توانید به راحتی و زیبایی هر چه تمام تر محصولات خود را دسته بندی و به مشتریان خود نمایش دهید.

 

فریم لمسی Nova در آموزش

با استفاده از فریم لمسی به راحتی می توانید مانیتورهای معمولی را به یک نمایشگر لمسی هوشمند تبدیل کنید .مونتاژ کردن فریم های لمسی nova بسیار ساده است و با کمی حوصله و دقت می توانید این فریم ها را مونتاژ و به راحتی از آن استفاده نمایید. در این ویدئو نحوه مونتاژ کردن اضلاع فریم های لمسی به طور کامل آموزش داده شده است. حتما این ویدئو را با دقت ملاحظه بفرمایید.

 

توصیه ای ویژه برای سالن های آرایش

به نظر شما در یک سالن ‌زیبایی برای ارائه گالری تصاویر و نمونه کارها به مشتری از چه وسیله ای باید استفاده کرد ؟ قطعا تجهیزات هوشمند لمسی بهترین گزینه هست. هم از تکنولوژی روز دنیا بهره گرفته اید و هم در زیباترین شکل کارهاتون را به مشتری ارائه می کنید و به همین راحتی اعتماد مشتری را به خدماتتون بدست میارید.