خدمات گارانتی و پشتیبانی

شروع تعهد ما به شما

لوگو نواپرداز

ارائه محصولات با کیفیت ساخت ایران همراه با خدمات پس از فروش مطلوب در سطحی فراتر از نیاز مشتری جهت ایجاد حس شعف در مشتری یکی از چشم اندازهای ما می باشد.

ارزش های سازمانی ما صرفاً مجموعه ای از شعارها نیست ، بلکه اعتقاد قلبی ما به این ارزش ها عامل ایجاد برکت در کسب و کار و رضایت مندی مشتریان می گردد. برخی شرکت‌ها با قوانین اداره می‌شوند، برخی با سلسله مراتب، اما نواپرداز، با ارزش‌ها پیش می‌رود. ارزش‌هایی ساده اما بنیادین و اثربخش که سعی داریم آن‌ها را با کارمندان و مشتریان خود به اشتراک بگذاریم. این ارزش‌ها در تمام ارتباطات متقابل‌مان هدایتگر ماست.

تعهد به ارزش هایمان، به باورهایمان، به رُشد و پیشرفت همراهانمان. به تعهدات خود در برابر مشتریان و کارکنان‌مان وفاداریم و اعتماد آن‌ها را پاس می‌داریم. ما افتخار می‌کنیم که برای همه شرکای خود به عنوان یک شریک تجاری پایدار شناخته شویم. ما به شما متعهدیم.

خدمات حین فروش

کنترل کیفی از نظر صحت عملکرد و وضعیت ظاهری دستگاه و متعلقات، قبل از ارسال برای مشتری، حمل، نصب و آموزش کاربری دستگاه در محل مشتری.

۱۲ ماه گارانتی

پشتیبانی تلفنی نامحدود، اعزام کارشناس فنی به محل مشتری، رفع عیوب، تعمیر یا تعویض قطعات دستگاه

۳۶ ماه خدمات پس از فروش

ارائه خدمات تعمیر، تعویض، تامین قطعات، ارائه خدمات پشتیبانی با اخذ هزینه های مصوب و ارائه خدمات تلفنی رایگان پس از اتمام دوره گارانتی با هدف تضمین صحت عملکرد محصولات

شرایط عمومی ضمانت محصولات نواپرداز

هرگونه خراشیدگی و شکستگی روی بدنه، صفحه نمایش، کلیدهای روی دستگاه و سایر اجزای داخلی و بیرونی دستگاه بر اثر استفاده نامناسب شامل گارانتی نمی باشد.

اشکالات ایجاد شده بر اثر استفاده نامناسب، شرایط محیطی غیر معمول، نگهداری و حمل و نقل نامناسب، قرارگیری در معرض رطوبت، گرد و خاک، ریزش یا نفوذ مایعات در دستگاه، نوسانات برق و هرگونه تغییر یا تعمیر غیر مجاز شامل گارانتی نمی باشد.

دستگاه هایی که توسط مجموعه نواپرداز نصب و راه اندازی می شوند شامل گارانتی می باشند.

انتقال دستگاه جهت استفاده از خدمات گارانتی به مجموعه نواپرداز بعهده خریدار می باشد.

لوازم جانبی داخل بسته بندی محصول در صورت وجود مانند: کابل، آداپتور، کنترل، قلم و … مشمول گارانتی نمی باشند و از ارسال این لوازم به همراه دستگاه خودداری شود.

خدمات گارانتی شامل تعمیر، سرویس و در صورت نیاز تعویض قطعات معیوب می باشد که به صورت رایگان انجام می شود.

تعهدات مجموعه نواپرداز محدود به موارد مندرج در این ضمانتنامه بوده و ایفای سایر تعهدات منوط به بررسی و تعیین هزینه خواهد بود.

تمامی محصولات مجموعه نواپرداز از زمان خرید به مدت یکسال دارای گارانتی و همچنین سه سال خدمات پس از فروش می باشند.

خدمات گارانتی صرفا در محل مجموعه نواپرداز انجام می شود.

شروع گارانتی از زمان تحویل دستگاه به مشتری می باشد.